Agencja Nieruchomości NEXT oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w kompleksowej obsłudze klientów w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.

Jesteśmy firmą składającą się ze specjalistów posiadających wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie gospodarki nieruchomościami oraz bankowości.

W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, wysoką kulturą obsługi i indywidualnym, nieszablonowym podejściem do potrzeb naszych klientów. Stosujemy Kartę Praw Klienta Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Usługi świadczymy na terenie województwa Śląskiego. Obejmują one kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie nieruchomości, zarówno komercyjnych jak i mieszkalnych. Służymy pomocą w całym procesie od powzięcia decyzji do sfinalizowania transakcji.

Kameralny charakter naszej firmy pozwala nam zapewnić profesjonalną i rzetelną obsługę, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku udzielić fachowych porad niezbędnych  dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.

Współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi, biurami architektonicznymi i doradcami kredytowymi. Nie boimy się podejmowania trudnych i niekonwencjonalnych wyzwań.

Jesteśmy członkami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI NEXT prowadzi swoją działalność w oparciu o licencje zawodową nr 20494, a transakcje zawarte z udziałem firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy do współpracy,
Marcin Górecki